Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Компетентісний підхід у формуванні екологічної свідомості дошкільників

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 21 травня на базі Комунального дошкільного навчального закладу «Пролісок» Боромлянської сільської ради Тростянецького району, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» Тростянецької міської ради відбувся обласний науково-практичний семінар «Компетентісний підхід у формуванні екологічної свідомості дошкільників».

У заході взяли участь спеціалісти управлінь (відділів) освіти, методисти дошкільної освіти Р(М)МК, педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Сумської області у кількості 51 педагог.

Науково-практичний семінар відбувся за участі Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку та Ковтун Є.Ф., старшого викладача кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО.

У ході практичної частини заходу на базі Комунального дошкільного навчального закладу «Пролісок» Боромлянської сільської ради Тростянецького району учасники переглянули організовану освітню діяльність дошкільників з використанням сучасного розвивального еко-простору: фрагмент екологічного проекту «Скарги природи», екологічну гру з використанням «Шість цеглинок LEGO» – «Збережемо природу», заняття з малювання за методикою Л. Шульги – «Чарівна весна», пошуково-дослідницьку діяльність в метеокуточку, релаксаційний ігротренінг – «З сіном граємо – здоров’я маємо», еко-квест – «Еко-скарби «Проліска»; взяли участь у «ЕКО – LEGO- SMART руханці», роботі еко – майстерні – «Екологічний hand made», екскурсії-огляді – «Розвивальний екологічний простір освітнього закладу». .

Під час роботи на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» Тростянецької міської ради учасники заходу переглянули еко-розвагу за участі дітей старшого дошкільного віку «Ми – друзі природі», показ мод з покидькового матеріалу – «ЕКО – МОДА», представлений досвід екологічної діяльності: «Чепурик – захисник довкілля» – презентація авторської парціальної програми з еколого-краєзнавчого виховання, «Моє рідне місто – Тростянець» – освітній проекту з дітьми старшого дошкільного віку; взяли участь у методичному практикуму «Склади екологічну казку», інтерактивній вправі «Посортуй сміття».

Під час теоретичної частини учасники мали змогу ознайомитися з питаннями: «Актуальні аспекти формування еколого-природничої компетентності дітей дошкільного віку» – (Міщенко Л. Б.), «Компетентісний підхід у реалізації завдань екологічної освіти дошкільників» – (Ковтун Є. Ф.), «Особливості організації та діяльнісного підходу на екологічній стежині» – (Могилевська І. І., вихователь-методист Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7«Попелюшка»).

На завершення роботи заходу відбувся інтерактивний практикум – «Пошук екологічних істин», еколого-педагогічний тренінг – «Знай, люби, бережи».

Педагоги області отримали методичні рекомендації щодо активізації діяльності з екологічного виховання з дітьми дошкільного віку.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new