Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захист Вітчизни. Основи медичних знань»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 21 травня 2019 року на базі Сумського ОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захисту Вітчизни. Основи медичних знань» з теми «Дидактико-методичне забезпечення предмета «Захист Вітчизни».

У роботі засідання обласної творчої групи взяли участь вчителі Кролевецького району, мм. Конотоп, Охтирка, Нижньосироватської сільської ради Сумського району які викладають предмет «Захист Вітчизни. Основи медичних знань».

Опрацювала методичні рекомендації щодо розробки дидактико-методичного забезпечення з інтерактивними прийомами для контролю, корекції знань учнів на уроках предмета «Захист Вітчизни» «Основи медичних знань» у закладах загальної середньої освіти з членами обласної творчої групи Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Під час проведення «круглого столу» за темою «Моделювання фрагментів занять з інтерактивними прийомами на етапі контролю, корекції знань для учнів 10 класу предмета «Захист Вітчизни. Основи медичних знань» сучасного компетентнісно зорієнтованого уроку поділилися досвідом роботи щодо створення тестів Коростіль Л.А., доцент кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук Вітчизни» Сумського ОІППО, Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» Сумського ОІППО

Члени обласної творчої групи презентували фрагменти занять з інтерактивними прийомами для контролю, корекції знань учнів за програмою навчального предмета «Захист Вітчизни. Основи медичних знань» (10 клас) Обговорили результати проведення апробації самостійних робіт тестового контролю з предмета «Захист Вітчизни. Основи медичних знань» (10 клас)

Члени обласної творчої групи отримали методичні рекомендації з теми «Дидактико-методичне забезпечення викладання предмета «Захист Вітчизни. Основи медичних знань».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new