Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 22 травня на базі Сумського ОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів трудового навчання «Артбук у роботі вчителя трудового навчання».

Засідання обласної творчої групи з актуалізацією теми зібрання відкрила проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО Удовиченко І.В.

Методист з трудового навчання Сумського ОІППО Коренева І.В. розкрила тему: «Артбук в роботі учителя трудового навчання».

У заході взяли участь учителі трудового навчання з Білопільського, Сумського, Липоводолинського  районів, міста Суми, Миколаївської селищної ради Сумського району та Кролевецької ОТГ (у загальній кількості 9 осіб).

На засіданні виступили: Дідусенко Н.В., учитель трудового навчання Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради «Об’єкти проектно-технологічної діяльності»; Бузовська В.Ю., учитель трудового навчання Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради – «Нестандартне, авторське вирішення контенту і форми артбука»; Медвідь О.Ю., учитель трудового навчання опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради – «Відповідність об’єктів проектування до нової програми з трудового навчання».

У ході проведення засідання відбувся огляд та опрацювання друкованих матеріалів та інтернет-сайтів з теми, учителі отримали індивідуальні завдання.

Під час засідання учасники обласної творчої групи обмінялися думками щодо вибору об’єктів і технологій проектно-технологічної діяльності.

За результатами роботи  обласної творчої групи  учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new