Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

ДНІ НАУКИ У СУМСЬКОМУ ОІППО

вкл. .

 resultУ традиційні Дні науки у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходить круглий стіл «Сучасні наукові дослідження у післядипломній педагогічній освіті», який цього року співпав по даті із Днем вишиванки – 16 травня.

Модератором заходу, який поєднав у собі святкову і робочу частини виступив С.М. Грицай, проректор з наукової роботи Сумського ОІППО. У своїй доповіді «Основні аспекти реалізації наукової та міжнародної діяльності КЗ СОІППО» Сергій Михайлович наголосив на досить гарному кадровому потенціалі, поділився емоціями щодо захисту концептуально-діагностичної частини наукової теми, який був високо оцінений та Міністерством освіти і науки України; окреслив подальші вектори наукової роботи.

Вітаючи присутніх, Ю.О. Нікітін, ректор Сумського ОІППО відзначив грамотами та подяками колег, які активно проявили себе в науці:

За високий професіоналізм, ефективну роботу з підготовки слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України до участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

Кудінова Дмитра Валерійовича – доктора історичних наук, доцента, професора кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту;

Судареву Галину Федорівну – старшого викладача кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту.

За вагомий внесок у науково-педагогічну діяльність інституту та з нагоди Дня науки України нагороджено Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації:

Гільову Ларису Леонідівну – старшого викладача кафедри психології;

Кожем’якіну Ірину Володимирівну – старшого викладача кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту;

Клочко Оксану Миколаївну – викладача кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту;

Сидоренко Наталію Володимирівну – викладача кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту;

Коду Світлану Василівну – старшого викладача кафедри теорії і методики змісту освіти.

Грамотами ректора Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти:

Вознюк Аллу Вікторівну – доктора психологічних наук, доцента, завідувача кафедри психології;

Петрову Ларису Григорівну – кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри освітніх та інформаційних технологій;

Успенську Валентину Миколаївну – кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри теорії і методики змісту освіти;

Прядко Любов Олексіївну – кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту;

Деменкова Дениса Вікторовича – старшого викладача кафедри теорії і методики змісту освіти, регіонального координатора Всеукраїнського експерименту;

Драновську Світлану Вікторівну – кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти;

Кириченко Олену Миколаївну – завідувача науково-видавничим відділом.

Варто відзначити, що Л.Г. Петрова отримала ще одну відзнаку днем раніше – за високі досягнення в науково-дослідній роботі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня науки Лариса Григорівна нагороджена Грамотою Сумської обласної ради.

Окрім того, Подяками ректора комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти педагогічні колективи експериментальних закладів освіти:

Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради (Директор Колоусова Н.І.).

Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області (Директор Шульженко І.А.).

Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (Директор Пєсоцька І.О.).

Друга частина круглого столу традиційно складалась із коротких доповідей науковців інституту. Деменков Д.В. старший викладач кафедри теорії і методики змісту освіти, регіональний координатор Всеукраїнського експерименту доповідав за темою «Організаційно-методичне забезпечення гурткових занять з футболу із школярами 5-9 класів». Л.О. Храменок, викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти ознайомила присутніх з філософською темою «Нелінійна методологія в пізнанні віртуальної реальності: філософський аналіз». Г.С. Панасюра, провідний фахівець науково-видавничого відділу проаналізувала структуру компетентності у доповіді «Розвиток дослідницької компетентності вчителів природничих дисциплін у системі післядипломної педагогічної освіти». Л.В. Сєрих, завідувач кафедри теорії і методики змісту освіти доповіла за темою «Взаємодія загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у розвитку професійної компетентності педагогів».

Коротко підсумувала досягнення в науковій роботі Інституту і свої особисті А.В. Вознюк, доктор психологічних наук, доцент, завідувачу кафедри психології.

На завершення слова вдячності за глибоку наукову співпрацю висловила І.А. Шульженко, директор Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new