Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Обласна школа передового педагогічного досвіду

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 17 квітня 2019 року на базі Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду «Реалізація принципів модульного навчання учнів на уроках математики».

Мета заходу – поширення передового педагогічного досвіду Руденко Л.В., учителя математики Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради, учителя-методиста.

 

У заході взяли участь керівники методичних об’єднань учителів математики, учителі математики закладів загальної середньої освіти Сумської області в кількості 20 осіб.

Відкрила засідання обласної школи передового педагогічного досвіду методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Свєтлова Т.В., яка окреслила мету та завдання заходу, ознайомила присутніх з планом проведення обласної школи передового педагогічного досвіду, наголосила, що передовий педагогічний досвід Руденко Л.В. «Реалізація принципів модульного навчання учнів на уроках математики» узагальнено на обласному рівні та занесено до обласної картотеки та анотованого каталогу передового педагогічного досвіду.

Привітала присутніх Євтушенко О.І., завідувач науково-методичної установи «Районний методичний кабінет» відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації.

Директор Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради Василець Т.П. презентувала заклад освіти, розповіла про професійне зростання учителя математики Руденко Л.В.

Методист з математики Сумського ОІППО Свєтлова Т.В. акцентувала увагу присутніх на методичних аспектах діяльності щодо реалізації принципів модульного навчання учнів на уроках математики.

Руденко Л.В. презентувала власний досвід «Реалізація принципів модульного навчання учнів на уроках математики», продемонструвала дієвість засобів модульного навчання під час проведення уроку алгебри в 11 класі «Застосування показникової функції та логарифмів до розв’язування задач».

Під час підбиття підсумків Свєтлова Т.В. наголосила на перспективності упровадження досвіду Руденко Л.В. у практику роботи закладів загальної середньої освіти.

За результатами роботи члени обласної школи передового педагогічного досвіду отримали методичні рекомендації щодо реалізації принципів модульного навчання учнів на уроках математики.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new