Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

ЩОДЕННИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2019». НОМІНАЦІЯ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ». ДЕНЬ П’ЯТИЙ.

вкл. .

13 rezult8 квітня 2019 року Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни» закінчився для 13 учителів,  відповідно до рейтингу у званні «Учасник конкурсу» змагання залишили:

 

 

  • Антал Михайло Михайлович, учитель предмета «Захист Вітчизни», історії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Хустської міської ради Закарпатської області;
  • Бєлов Олександр Юрійович, учитель предмета «Захист Вітчизни», історії, спеціаліст другої категорії Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області;
  • Галагуза Юрій Миколайович, учитель предмета «Захист Вітчизни», керівник стрілецького гуртка, спеціаліст першої категорії, старший учитель Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. Івана Ревчука Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області;
  • Гандурський Віктор Іванович, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради»;
  • Горбачов Олег Ілліч, учитель предмета «Захист Вітчизни, української мови та літератури, спеціаліст першої категорії Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради Кіровоградської області;
  • Дзюба Ігор Іванович, учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст першої категорії Середньої загальноосвітньої школи №32 м. Львів ;
  • Калініченко Юрій Володимирович, учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст другої категорії комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради;
  • Лавренов Олег Віталійович, учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія-ліцей» №10 м. Бердичів Житомирської області;
  • Лисаченко Володимир Васильович, учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст вищої категорії Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Гімназія №107 «Введенська» Подільського району м. Київ;
  • Лисенко Іван Володимирович, учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст другої категорії опорного закладу освіти «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області»;
  • Носач Сергій Володимирович учитель предмета «Захист Вітчизни», історії, спеціаліст вищої категорії Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бериславської районної ради Херсонської області;
  • Отземко Василь Миколайович, учитель предмета «Захист Вітчизни», історії, спеціаліст першої категорії Квітчанського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  • Терлецький Віталій Михайлович, учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Комунального закладу навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тернопільської районної ради Тернопільської області.

З найкращими побажаннями подальшого професійного розвитку учасників вітала Гробова В.П., директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; ректор Сумського ОІППО Нікітін Ю.О. вручив учасникам цінні подарунки; проректор Сумського ОІППО з науково-педагогічної та методичної роботи Удовиченко І.В. подарувала загальні фото на згадку.

Щодо 12 фіналістів – вони продовжують змагатись з 8 по 11 квітня 2019 року. Після поділу на три робочі групи одна з них готувалася до змагання «Проект» (у першій половині дня) та захищала проект у другій його половині. Друга група готувалась до конкурсного змагання «Урок», яке відбудеться завтра (09.04.2019), третя група займалася самоосвітою.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new