Семінар-тренінг з використання посібників здоров’яспрямованого змісту під егідою ЮНЕСКО

вкл. .

golovna resultБлагодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіти (ІІТО ЮНЕСКО) та Міжнародної федерації планування сім’ї / IPPF сприяли продуктивній зустрічі вчителів біології та основ здоров’я Сумщини на семінарі-тренінгу 21-22 березня 2019 року. Тема заходу – використання посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові». Тренери – доценти кафедри теорії і методики змісту освіти, кандидати педагогічних наук Валентина Успенська та Лідія Коростіль.

Упровадження посібників, які мають необхідні схвалення Міністерства освіти і науки України, та які отримав кожен учасник, а це 23 педагоги Сумської області, здійснюється з метою проведення занять з питань здорового способу життя, збереження статевого та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої поведінки, закладання основ відповідального батьківства.

Актуальність статевого виховання в освіті зумовлена прискореним психосексуальним розвитком дітей (їх акселерація), недостатнім рівнем обізнаності учнів з питань статевого дозрівання. Рівень статевої культури молоді потребує удосконалення, що допоможе подолати недостатність знань та навичок відповідальної та безпечної поведінки, ефективної комунікації, обізнаності щодо правових питань, пов’язаних з репродуктивним здоров’ям. Необізнаність та відсутність потрібних навичок нерідко призводить до негативних наслідків підліткової вагітності (її рівень в Україні у кілька разів вищий за європейський), поширення серед молоді захворювань на інфекції, що передаються статевим шляхом та ВІЛ.

Посібник «Здоров’я молоді та його складові» призначений для вчителів з основ здоров’я 8-9 класів, класних керівників старших класів для посилення їхньої спроможності використовувати інтерактивні методи під час уроків та виховних заходів.

Методика запропонованих у посібнику вправ базується на міжнародних рекомендаціях щодо створення комплексних програм зі статевого виховання (ВООЗ, ЮНЕСКО, ЮНЕЙДС).

У зворотньому зв’язку за результатами тренінгу та під час вихідного анкетування учасники дали позитивні відгуки про проведене навчання та отримані посібники. Цінними в посібниках є достатня кількість інформації для проведення ефективних занять, системність подання вправ, наявність масиву ситуаційних завдань до різних життєвих тем. Матеріали посібників викладено актуально і доступно до вікових потреб учнів.

Усі учасники (учасниці) семінару-тренінгу по закінченню заходу отримали сертифікати, який підтверджують право на використання посібника в освітньому процесі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new