Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Національні змагання з усного рахунку Прангліміне (естонсько-український проект «Міксіке»)

вкл. .

головну 101.03.2019 на базі Сумського ОІППО відбувся Національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне – 2019 (естонсько-український проект «Міксіке», регіональний координатор – Удовиченко І.В.), що, згідно з правилами, залучив до участі переможців регіональних змагань, за результатами яких Сумська область, серед решти інших, посіла другу рейтингову позицію за кількістю учасників.

Учасниками Національного фіналу змагань з усного рахунку Прангліміне  (естонсько-український проект «Міксіке») стали:

№ з/п

ПІБ

Район/місто

Заклади загальної середньої освіти

Вікова категорія

Результати у балах

1

Любивий Вадим

м. Шостка

Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області»

учень

2 класу

12138

2

Сивокінь Даниїл

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області»

учень

2 класу

9754

3

Демянчук Ілля

м. Ромни

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

№ 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради

учень

1 класу

7727

4

Богославський Ярослав

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня  № 13 Шосткинської міської ради Сумської області

учень

4 класу

11894

5

Щебетун Руслан

Роменський район

Опорний навчальний заклад «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради

учень

7 класу

16283

6

Голуб Максим

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

учень

10 класу

13285

7

Хомік Єгор

м. Конотоп

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

учень

9 класу

14726

8

Вакуленко Олена

м. Суми

Сумська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

учитель

10324

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new