Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2019 рік, 27 лютого 2019 року на базі Тростянецької Філії № 1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання» для вчителів-філологів Тростянецької обєднаної територіальної громади.

Розпочала роботу методист з української мови та літератури Сумського ОІППО Шерстюк Л.М., яка ознайомила педагогів з організаційно-методичними аспектами проведення ЗНО-2019 з української мови й літератури та методикою виконання тестових завдань різних форм.

Методист з навчальних предметів та по роботі з обдарованими учнями методичного кабінету відділу освіти Тростянецької міської ради Шабельник Н.В. проаналізувала результативність складання ЗНО-2018 з української мови та літератури випускниками Тростянецької ОТГ.

 Відбувся обмін досвідом щодо застосування різноманітних прийомів підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Зацікавили колег методичні «родзинки» учителя закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради Бабич В. В.

Учасники методичного порадника відзначили важливу роль шкільного кабінету в забезпеченні якості знань учнів.

Методист Сумського ОІППО Шерстюк Л.М. провела практичне заняття-тренінг щодо використання електронних ресурсів у роботі з дітьми, надала методичні рекомендації з підготовки учнів до складання ЗНО з української мови та літератури, організації самоосвітньої діяльності вчителів з підвищення власного фахового рівня.

Підсумки підбили у форматі «круглого столу», де вчителі зазначили, що підготовка до ЗНО – це системна й цілеспрямована діяльність.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new