Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ – ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

вкл. .

головну result9-10 лютого 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумського державного університету відбулась олімпіада з інформаційних технологій за завданнями Міністерства освіти і науки України.

В олімпіаді взяли участь 57 учнів закладів загальної середньої освіти області: 9 клас  22 учасники, 10 клас – 24 учасники, 11 клас – 11 учасників.

Перемогу в олімпіаді вибороли 28 учасників: І місце – 2 учні, ІІ місце – 9 учнів, ІІІ місце – 17 учнів. Зокрема, це – представники найчисельніших команд: м. Суми (5 учасників  4 переможці), мм. Шостка, Конотоп (по 5 учасників  по 3 переможці), м. Конотоп (5 учасників, 3 переможці), Тростянецької міської ради (ОТГ) (3 учасники  2 переможці).

По 2 учасники представили команди: мм. Лебедин, Охтирка та Зноб-Новгородської селищної ради (ОТГ) (по 2 переможці); Середино-Будського, Сумського районів та Кролевецької міської ради (ОТГ) (по 1 переможцю).

По 1 учаснику заявлено з 25 адміністративних одиниць області та закладів обласного підпорядкування (7 представників вибороли призові місця), зокрема: Буринського, Великописарівського, Глухівського, Конотопського, Краснопільського, Кролевецького, Лебединського, Липово-Долинського, Путивльського, Роменського (1 переможець), Шосткинського (1 переможець), Ямпільського районів; м. Глухів; Державного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка (1 переможець); Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей (1 переможець); Боромлянської (1 переможець), Бочечківської, Буринської (1 переможець), Дубов’язвіської, Комишанської, Краснопільської (1 переможець), Миколаівської (Сумського р-ну), Миропільської, Недригайлівської, Хотінської сільських (селищних) рад (ОТГ).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new