Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Готуємося до ЗНО

вкл. .

головну resultПитання підготовки педагогічних працівників, які залучатимуться для роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, обговорено під час семінару-наради 5 лютого 2019 року із відповідальними особами за підготовку персоналу пунктів тестування в округах та закладах професійної (професійно-технічної), вищої освіти.

Відкрила нараду Гробова В.П., директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, яка привітала учасників, побажала результативної участі у нараді та акцентувала увагу на важливості процедури проведення ЗНО-2019.

Директор Харківського РЦОЯО Сидоренко О.Л. наголосив на новаціях ЗНО 2019 року, особливостях роботи персоналу на пунктах проведення ЗНО та обов’язковому створенні рівних умов для усіх учасників тестування.

Куратор Сумської області, методист організаційно-методичного відділу Харківського РЦОЯО Ханікова В.О. звернула увагу присутніх на основні нормативно-правові документи, що регламентують процедуру проведення ЗНО, конкретизувала та ознайомила учасників наради з порядком проведення ЗНО, рішенням окремих нестандартних ситуацій, що можуть виникати під час проведення ЗНО.

Присутніми на нараді також були: Харламов Ю.І. (Департамент освіти і науки), Нікітін Ю.О., Удовиченко І.В., Остапенко О.І., Борисенко О.Ф., Браткова Г.М., Жила О.М., Самойлова Т.В., Черних О.В. (Сумський ОІППО).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new