Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Запрошуємо на mini-Edcamp

вкл. .

Logoad camp logo

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує на регіональну (не)конференцію mini-Edcamp «Нова освіта – співпраця чи відчуження?» для педагогів регіону, що відбудеться 23 березня 2019 року на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 5.

Цього року ми спільно створюємо платформу для спілкування між різними представниками інституцій. Тому особливим елементом програми (не)конференції є процес комунікації між інституціями та міжособистісний (формальний та неформальний) діалог.

Теми для панельних дискусій:

  • взаємоДія між школами – вищими/навчальними освітніми закладами – громадськими організаціями – міністерством;

  • школа як впливовий стейкхолдер освітнього процесу;

  • антидискримінаційна мова та нівелювання стереотипів у побудові комунікацій;

  • розуміння ролі та місця стратегічних комунікацій у системі управління;

  • визначення ключових техніки та методики/інструментів дії, що роблять комунікацію ефективною;

  • зворотний зв'язок для планування та передбачення ризиків та побудови довіри.

Цього року Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти є спільним партнером із Громадською організацією «Біоетика» по організації Mini-Edcamp Sumy.

За результатами проведення (не)конференції учасники отримають сертифікати кількість годин якої зараховується до обсягу підвищення кваліфікації її учасників.

Реєстрацію відкрито до 23:59 1 Березня 2019 року.

Реєстрація здійснюється за посиланням: https://www.facebook.com/events/1897902476988360/.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new