«Сумщина від давнини до сьогодення: проблеми ідентичності, ментальності, самосвідомості»

вкл. .

 resultУ Комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» 30 січня 2019 року відбувся круглий стіл з нагоди відзначення 80-річчя створення Сумської області «Сумщина від давнини до сьогодення: проблеми ідентичності, ментальності, самосвідомості».

Проведення заходів такого формату спільно Комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти з Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою мають на меті виховання почуття патріотизму, національної самосвідомості, відданості у служінні Батьківщині, духовної єдності поколінь.

Вітаючи присутніх, ректор Комунального закладу Сумський обласний інститут Юрій Нікітін, доктор історичних наук, зазначив, що період від створення нашої області до сьогодення є досить цікавим, і не лише для істориків, а й для краєзнавців, географів, музейних працівників, працівників культури тощо. Проте, варто відмітити, що тематика наукових доповідей охоплює набагато більший розріз років: від скіфів – до новітньої історії.

Круглий стіл працював за основними тематичними напрямами: історичні пам’ятки: стан, проблеми, перспективи; роль визначних особистостей у становленні Сумщини; народна культура: місце та значення традицій в історії сучасності.

До участі в роботі обласного круглого столу були запрошені педагогічні працівники закладів освіти області, слухачі, студенти та магістранти, працівники культури та краєзнавці, загальна кількість підготовлених різнопланових тематичних доповідей – 78. З матеріалами роботи круглого столу можна буде ознайомитись усім охочим, доповіді будуть оформлені в електронну збірку.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new