Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – хімія

вкл. .

головну result26-27 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

В олімпіаді взяло участь 62 учні: 21 – 8-х класів, 22 – 9-х, 9 – 10-х, 10 учнів – 11-х класів.

Найчисельнішими були команди мм. Суми та Шостка по 11 осіб, м. Конотоп – 5 осіб, КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» – 4 особи.

За результатами виконаних завдань олімпіади з хімії визначено 30 переможців: 8 клас – 10 учнів, 9 клас – 11 учнів, 10 клас – 4 учні, 11 клас – 5 учнів.

100 % результативність мають учасники команд м. Суми (11 учасників – 11 переможців), Роменського р-ну, м. Лебедин, Буринської міської ради (ОТГ), Краснопільської селищної ради (ОТГ) (1 учасник – 1 переможець).

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти: м. Шостка (11 учасників – 7 переможців), КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (4 учасники – 3 переможці), м. Конотоп (5 учасників – 2 переможці), м. Охтирка, Кролевецької міської ради (ОТГ) (3 учасники – 1 переможець), Тростянецької міської ради (ОТГ) (2 учасники – 1 переможець).

Учні-переможці, які набрали найбільшу кількість балів, будуть запрошені до участі у відбірково-тренувальних зборах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new