Методичний порадник з математики

вкл. .

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, на базі Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П. І. Калнишевського Роменської міської ради 24 жовтня 2018 року проведено методичний порадник «Особливості підготовки учнів до олімпіади з математики: організація процесу підготовки, формування вмінь розв’язування задач олімпіадного рівня» Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

У заході взяли участь 20 учителів математики закладів загальної середньої освіти м. Ромни.

Свєтлова Т.В., методист з математики Сумського ОІППО, проаналізувала результативність участі у ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в 2010-2018 роках обдарованих школярів м. Ромни та наголосила на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2018-2019 н.р.; особливостях використання сучасних он-лайн ресурсів у процесі підготовки учнів до олімпіади з математики.

З учителями математики закладів загальної середньої освіти м. Ромни методистом проведено практичне заняття-тренінг з розв’язування задач олімпіадного рівня складності з математики та надано методичний коментар щодо розв’язків цих завдань учителями.

За результатами порадника вчителям надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі в І-ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики; організації самоосвітньої діяльності учителів математики з підвищення власного фахового рівня.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new