Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Методичний порадник з математики

вкл. .

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, на базі Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П. І. Калнишевського Роменської міської ради 24 жовтня 2018 року проведено методичний порадник «Особливості підготовки учнів до олімпіади з математики: організація процесу підготовки, формування вмінь розв’язування задач олімпіадного рівня» Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

У заході взяли участь 20 учителів математики закладів загальної середньої освіти м. Ромни.

Свєтлова Т.В., методист з математики Сумського ОІППО, проаналізувала результативність участі у ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в 2010-2018 роках обдарованих школярів м. Ромни та наголосила на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2018-2019 н.р.; особливостях використання сучасних он-лайн ресурсів у процесі підготовки учнів до олімпіади з математики.

З учителями математики закладів загальної середньої освіти м. Ромни методистом проведено практичне заняття-тренінг з розв’язування задач олімпіадного рівня складності з математики та надано методичний коментар щодо розв’язків цих завдань учителями.

За результатами порадника вчителям надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі в І-ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики; організації самоосвітньої діяльності учителів математики з підвищення власного фахового рівня.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new