ПСИХОЛОГІЧНІ ВИМІРИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

вкл. .

GolovnaСаме таку назву мала Міжнародна науково-практична конференція, яку ініціювала й успішно провела 19-20 жовтня 2018 року кафедра практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з нагоди 20-річчя утворення кафедри. Від КЗ СОІППО у конференції та святкових заходах приймала участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи кандидат психологічних наук, доцент Панченко Світлана Миколаївна з доповіддю «Нові можливості післядипломної освіти педагогів: формальний та неформальний виміри».

Учасники конференції, випускники, студенти, представники закладів вищої освіти, партнери приїхали з різних куточків України та з-за кордону.  Пленарне засідання було присвячене спробі відтворити сучасний погляд на становлення і розвиток психологічної та педагогічної науки, структури і взаємодії їх різноманітних галузей, що на сьогодні перевищують сотню.

Цікавими були секційні дискусії за напрямками роботи конференції :

  • Аксіологічні чинники розвитку сучасної освіти в Україні.
  • Психолого-педагогічні засади реформування середньої освіти.
  • Психологічне забезпечення інклюзивної освіти в Україні.
  • Професійно-особистісне становлення фахівця в контексті гуманітаризації вищої освіти.

На обговорення були винесені також такі актуальні питання:

  • Становлення культури життєвого самовизначення сучасної молоді.
  • Кроскультурні комунікації в освіті та академічна мобільність викладачів і студентів.

Щодо святкової програми з нагоди 20-й ювілейного дня народження кафедри пратичної психології, то вона була емоційною та насиченою. Це і святкова імпреза, нагородження до 20-річчя кафедри, вісім майстер-класів, проведених викладачами кафедри та гостями, святковий концерт і незабутня поїздка у Марійський духовний центр – Зарваницю.

Загалом, для учасників Міжнародної науково-практичної конференції та святкових заходів були створені належні умови для роботи, створена тепла та зворушлива атмосфера свята. Дякуємо колегам за запрошення та будемо раді налагодженню партнерських стосунків і співпраці, запрошуємо долучатись до Міжнародних та Всеукраїнських заходів  в нашому інституті.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new