Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит

вкл. .

головну 13-4 жовтня 2018 року в місті Чернівці на базі Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ І-ІІІ ступенів № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит у закладах загальної середньої освіти на тему «Вивчення  курсу мови  іврит  в умовах реформування загальної середньої освіти», у якому від Сумського ОІППО взяла участь Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та  мов національних меншин навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

Модератор  Всеукраїнського  науково-методичного семінару – Кошкіна Ж.О., головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Із побажанням творчого  натхнення та плідної праці  до учасників семінару зверталися: Палійчук О.М.,  директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації; Білянін Г.І., директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Цуркан Л.П., директор Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ І-ІІІ ступенів № 41 з вивченням європейського етнокультурного компонента.

 У рамках роботи семінару  були розглянуті питання:

  1. Вивчення мови іврит у початковій школі за новими програмами та підручниками в контексті Концепції «Нова українська школа».
  2. Навчально-методичне забезпечення, інновації у викладанні мови іврит у закладах загальної середньої освіти за оновленими програмами та підручниками в 2018-2019 н.р.
  3. Вивчення історії голокосту як феномену збереження національної ідентичності єврейського народу.
  4. Упровадження нових методик, технологій навчання мови іврит в закладах загальної  середньої освіти.

Учасники науково-методичного семінару відвідали: музей історії та культури євреїв Буковини, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

На допомогу учасникам Всеукраїнського науково-практичного семінару було роздано фахову літературу з питань вивчення мови іврит у закладах загальної середньої освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new