Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Обласний постійнодіючий семінар-тренінг з фізики

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 21 вересня на базі Сумського державного університету відбувся обласний постійнодіючий семінар-тренінг «Розв’язування олімпіадних задач з фізики як засіб підвищення фахового рівня вчителя фізики».

Мета заходу – підвищення фахового рівня вчителя фізики з методики розвͦязування задач Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

На заході були присутні представники: Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Кролевецького, Лебединського, Липоводолинського, Тростянецького, Шосткинського районів; мм. Суми, Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка; Березівської, Боромлянської, Буринської, Грунської, Кириківської, Кролевецької, Миколаївської, Недригайлівської, Верхньосироватської, Тростянецької ОТГ, у загальній кількості 48 осіб.

На засіданні виступили: Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО з теми «Розв’язування олімпіадних задач з фізики як засіб підвищення фахового рівня вчителя фізики: методичний аспект»; викладачі кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету: Коваль В.В. з теми «Розв’язування винахідницьких задач як спосіб формування STEM-компетенцій обдарованих учнів», Нефедченко В.Ф. – «Розв’язування задач Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики з теми «Кінематика», Зимак Ю.А. – «Розв’язування задач Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики на застосування класичного закону додавання швидкостей».

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new