Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Обласний семінар-практикум «Управлінські аспекти організації освітнього простору для обдарованих школярів»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 18 вересня 2018 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми «Управлінські аспекти організації освітнього простору для обдарованих школярів».

Учасники семінару-практикуму – 22 заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти районів, міст Сумської області. Із них – 6 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти, що підпорядковані відділам освіти об’єднаних територіальних громад.

Заступників директорів з навчально-виховної роботи привітали Древаль О.А., секретар ради м. Лебедин; Доценко В.В., начальник відділу освіти виконкому Лебединської міської ради.

Іващенко І.І., методист з управлінської діяльності Сумського ОІППО, ознайомила присутніх із планом роботи обласного семінару-практикуму та виступила з доповіддю «Обдарована дитина в новій українській школі. Управлінські аспекти організації роботи з обдарованими учнями в закладі загальної середньої освіти». Методист по роботі з обдарованою учнівською молоддю Сумського ОІППО Каленик О.В. висвітлила питання «Самостійна робота учня – шлях до підвищення якості знань».

Під час пленарної частини обласного семінару-практикуму виступила Ковтуненко Л.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти виконкому Лебединської міської ради, з питання «Організація освітнього простору для обдарованих школярів у закладах загальної середньої освіти міста Лебедин».

Директор Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Верхова В.Ю. розповіла про систему роботи в закладі з обдарованими учнями та творчі успіхи педагогів. Про ресурсне забезпечення освітнього простору для обдарованих дітей у закладі загальної середньої освіти розповіла Савенко Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Практичну частину заходу склали майстер-класи в розрізі трьох методичних лінійок: «Професійна майстерність педагогів як складова формування освітнього простору для обдарованих школярів», «Використання колективних форм роботи як один із шляхів підвищення компетентності педагогів з розвитку обдарованості учнів», «Методичні аспекти підвищення інноваційної культури вчителя, здатного забезпечити самореалізацію особистості учня». У проведенні майстер-класів брали участь заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі-предметники закладів загальної середньої освіти №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7 м. Лебедин.

Учасники обласного семінару-практикуму відвідали шкільне свято для обдарованих «Зірковий олімп».

Проведені заходи сприяли підвищенню управлінського та науково-практичного рівнів заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань організації роботи з обдарованими учнями в закладах загальної середньої освіти. За підсумками роботи обласного семінару-практикуму обговорено роль, задачі заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань організації та створення освітнього середовища для розвитку обдарованих учнів в умовах становлення нової української школи; надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new