Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Розвиток професійної компетентності вчителя природничих дисциплін

вкл. .

golovna resultЗгідно плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 03.09 по 16.09.2018 року відбулися курси підвищення кваліфікації вчителів природничих дисциплін за очною формою навчання.

Враховуючи, складові професійної компетентності педагогів та її специфіку для вчителів, які читають декілька предметів, організація навчального процесу з фахового модулю передбачала створення певних умов. А саме:

  • зміст занять був спрямований на поглиблення та розширення знань з чотирьох предметів (біології, хімії, природознавства, екології);

  • структура занять та основні підходи відповідали вимогам до сучасного уроку;

  • форми, методи та прийоми роботи викладачів були спрямовані на формування всіх складових компетентності (знання, вміння, досвід, ставлення).

На заняттях учителі під керівництвом Л.А. Коростіль, В.М. Успенської, доцентів кафедри теорії і методики змісту освіти, працювали в групах, у парах, презентували колективні напрацювання, висловлювали власні думки.

Практичні заняття щодо розв’язку різнорівневих задач з генетики та препарування провели В.М. Торяник, канд. б.н., доцент кафедри загальної біології та екології, О.В. Говорун, канд. б.н., доцент кафедри біології людини і тварин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Цікавою і пізнавальною для вчителів була в рамках практики екскурсія на базі ботанічного саду, яку провів директор С.М. Будник. Учителі познайомилися з видовим складом рідкісних рослин, дізналися багато цікавого щодо можливостей та умов їх вирощування на території Сумської області, зібрали колекції листків, плодів та насіння рослин.

Цікавий і насичений навчальний процес, дружня група, позитивні емоції – все це стало запорукою налаштування вчителів на успішний навчальний рік.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new