Засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захист Вітчизни»

вкл. .

головну 1Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 18 вересня 2018 року на базі Сумського ОІППО відбулось шосте засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захисту Вітчизни» з теми «Дидактико-методичне забезпечення предмета «Захист Вітчизни».

 У роботі засідання обласної творчої групи взяли участь 9 учителів предмета «Захист Вітчизни» з Білопільського, Буринського районів, мм. Глухів, Лебедин, Шостка, Боромлянської, Степанівської, Верхньосироватської, Тростянецької ОТГ.

Висвітлила питання використання інтерактивних прийомів і методів на уроках формування предметних компетентностей предмета «Захист Вітчизни» Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Під час проведення круглого столу «Моделювання фрагментів занять з інтерактивними прийомами для учнів 10 класу предмета «Захист Вітчизни» члени обласної творчої групи обмінялися досвідом щодо створення інтерактивних вправ та презентували фрагменти занять з інтерактивними прийомами за новою програмою навчального предмета.

Члени обласної творчої групи отримали методичні рекомендації з теми «Дидактико-методичне забезпечення викладання предмета «Захист Вітчизни».

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new