23 серпня – День Державного Прапора України

вкл. .

kolazh prapor ukrajiniДень Державного Прапора – данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, шлях. Державний Прапор України є втіленням національної єдності, честі, гідності українців, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Благородні синій і жовтий кольори неба та пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу, з півночі до півдня України. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

На загальнодержавному рівні свято встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми від 23.08.2004 № 987/2004 «Про День Державного Прапора України».

Указом Президента України Віктора Ющенка від 07.08.2009 № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року № 987» засновано підняття Прапора України в День Державного Прапора України, під час інших державних свят і проведення загальнодержавних заходів.

Бажаємо усім, кого єднає двоколор, мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного здоров’я.

Слава Україні!

Героям слава!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new