Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Методичний порадник «Ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти»

вкл. .

на головнуВідповідно до плану роботи КЗ Сумський ОІППО на 2018 рік, 05 червня 2018 року на базі методичного кабінету відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації був проведений методичний порадник для директорів закладів загальної середньої освіти Путивльського району за темою «Ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти».

Захід відкрили: Перлик В.В., методист з управлінської діяльності навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ Сумський ОІППО; Лубенець Н.В. – начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації; Качур Ж.О. – головний спеціаліст відділу освіти Путивльської райдержадміністрації.

До програми методичного порадника було включено: презентацію «Нова українська школа: формування та розвиток управлінської компетентності сучасного керівника закладу освіти» та «Номенклатура справ з діловодства. Національні стандарти з діловодства (виступ Перлик В.В.), виступ директора Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими Скоробогатої Л.В. за темою «Ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти. Зразки оформлення наказів з особового складу працівників у закладах загальної середньої освіти (із досвіду роботи)».

У роботі методичного порадника взяли участь Ковалевська Е.М. – головний спеціаліст Новослобідської сільської ради Путивльського району, Кизенко Т.Я. – в.о.директора інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської райдержадміністрації, директори закладів загальної середньої освіти Путивльського району у кількості 18 осіб.

Захід завершився плідним консультативним діалогом (засіданням у форматі «круглого столу») за темою методичного порадника учасників зібрання та наданням методичних рекомендацій учасникам щодо ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new