Фестиваль національного єднання в контексті Нової української школи

вкл. .

на головнуТворчим об’єднанням «Соняшник», за підтримки Міністерства освіти і науки України, у м. Львів з 11 по 13 травня був проведений ІV Всеукраїнський українознавчий фестиваль педагогічних ідей «Сонячні пелюстки» – 2018.

Від Сумської області у фестивалі взяли участь: Шерстюк Л.М., методист української мови та літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ Сумський ОІППО; Мисько О.М., учитель української мови та літератури Баницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Глухівської районної ради .

У рамках фестивалю були проведені: тренінги з комунікативних методик, підприємливості; майстер-клас зі створення ментальних карт; огляди сучасної навчальної літератури ТО «Соняшник».

Котусенко О.Ю., головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, провела нараду для методистів української мови та літератури обласних інститутів (академій) післядипломної педагогічної освіти з питань проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», особливостей вивчення української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти.

За високоефективну організацію та проведення в закладах загальної середньої освіти Сумської області Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» – 2018, Шерстюк Л.М., регіонального координатора, відзначено подякою Міністерства освіти і науки України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new