XVІ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ УЧАСНИКІВ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ПРОГРАМ

вкл. .

головна resultСумська область першою в Україні запровадила проведення обласних зльотів за профілактичними програмами «Я – моє здоров’я – моє життя», «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України»  щодо здорового способу життя» та «Дорослішай на здоров’я!». Черговий XVІ обласний зліт учасників програм  проведено навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 17 травня 2018 року на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва.

Мета заходу – популяризація, пропаганда та формування навичок здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді. Його учасниками стали тренери програм, учні закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти області (усього 64 особи).

Зліт проходив у форматі великої психологічної гри «Будуємо нову країну». Протягом трьох годин учасники зльоту виготовляли макети власних будинків здоров’я, проектували чудові міста та розбудовували єдину могутню нову країну, де цінується чесність і щирість, довіра і взаємопідтримка, толерантність і особиста відповідальність, де панують мир, любов і злагода, де кожна людина соціально активна, має право на власну думку та зорієнтована в майбутнє. Працюючи у групах, тренери та підлітки мали змогу познайомитися, оцінити та проаналізувати свою особисту позицію щодо здоров’я, життя, життєвих цінностей, розширити горизонти власної свідомості щодо можливого особистісного внеску в розвиток країни, її могутність та непоборність, сприяння збереженню здоров’я нації.

Свої відгуки та враження від зльоту дорослі і діти розмістили на карті Сумщини, що поєднала всіх небайдужих до власної долі і майбутнього молоді України в цілому.

По закінченню зльоту кращим тренерам програм вручено подяки Всеукраїнської благодійної організації «Рівний-рівному».

Довідково: У 2017-2018 навчальному році програми упроваджуються у 163 закладах освіти області. Усього охоплено понад 3 тис. учнів.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new