Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти – початкової школи в умовах реформування освіти

вкл. .

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 3 травня, на базі освітніх закладів Кролевецького району та Кролевецької ОТГ за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, проведено методичний порадник з проблеми «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти» для педагогічних працівників відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації та Кролевецької ОТГ, які опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Усього взяло участь у пораднику 47 педагогів району.

У ході проведення заходу Міщенко Л.Б., спільно з педагогами, розглянуто питання: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі», «Нова українська школа»: реформування системи початкової освіти як перший практичний крок у реалізації Концепції», «Роль методичної служби в наступності між дошкільною та початковою освітою»; проведено інтерактивний практикум «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти».

Ознайомлення з реалізацією наступності дошкільної та початкової освіти на практиці було здійснено на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Лукаша Кролевецької міської ради, Кролевецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 Кролевецької міської ради, Кролевецького навчально-виховного комплексу № 4 «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Кролевецької міської ради.

Завершилась робота наданням методичних рекомендацій  щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти в районі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new