ІІ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 10 квітня, на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулось ІІ засідання обласної творчої групи вчителів історії за темою «Практичні заняття як засіб формування предметних компетентностей учнів з історії».

Запровадження оновленою програмою для 5-9 класів з історії практичних робіт є результатом реалізації компетентнісного навчання. Практичні уроки відкривають перспективу формування вмінь і навичок учнів, які можуть слугувати їм запорукою самостійного здобування знань із різноманітних джерел інформації та творчого їх використання в житті.

У ході роботи учасники обласної творчої групи, за допомогою методиста з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьякової О.В., ознайомились із методикою проведення практичних робіт з історії України в 7-9 класах за оновленими програмами; від старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти СОІППО, кандидата педагогічних наук Драновської С.В. педагоги отримали інформацію щодо організації навчальної діяльності учнів 10-11 класів на практичних заняттях з історії України та всесвітньої історії за програмами 2018-2019 навчального року.

Свої творчі завдання до практичних занять з історії презентували члени обласної творчої групи (Юдін В.М. – учитель історії Руднєвського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради, Вовденко О.В. – учитель історії Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради, Гармаш Л.О. – учитель історії Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради, Сергієнко М.Г. – учитель історії Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кролевецької об’єднаної територіальної громади)

За результатами роботи члени обласної творчої групи отримали методичні рекомендації  щодо організації та проведення практичних занять з історії.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new