Нарада щодо підготовки відповідальних за пункти тестування PISA-2018 та моніторингового дослідження випускників початкової школи

вкл. .

на головну res05 квітня 2018 року у Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти відбулася нарада з підготовки персоналу пунктів тестування для адміністрування міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 та моніторингового дослідження випускників початкової школи.

У нараді взяли участь відповідальні та інструктори пунктів тестування PISA-2018 Сумської, Полтавської та Харківської областей, що увійшли до вибірки дослідження, представники Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адіміністрації, які опікуються дослідженнями – Бирченко С.Л., начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Ганжа Н.П., провідний спеціаліст, а також працівники навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Сумського ОІППО – завідувач Остапенко О.І. та методисти – Борисенко О.Ф., Браткова Г.М., Жила О.М., Самойлова Т.В., Черних О.В.

Відкрив нараду директор Харківського РЦОЯО Сидоренко О.Л., який наголосив на значущості дослідження – події, яка є складовою в процесі побудови конкурентоспроможної системи освіти України, етапах проведення та адмініструванні дослідження.

У ході заходу Русановою Н.О., заступником директора Харківського РЦОЯО, було роз’яснено мету, завдання, специфіку організації та проведення PISA-2018 в Україні та Сумській області. Визначено напрями організаційної роботи закладів освіти, зокрема, інформаційно-роз’яснювальної роботи, підготовки персоналу, виконання підготовчих процедур щодо участі учасників у дослідженні.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new