Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

ЩОДЕННИК ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАНЬ З ФІЗИКИ. ДЕНЬ П’ЯТИЙ.

вкл. .

на головну resП’ятий день IV етапу LV Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики – 29 березня учасники, керівники команд та члени журі присвятили прийому та розгляду апеляційних заяв.

Голова журі Анісімов І.О., професор, доктор фізико-математичних наук, у форматі бесіди спілкувався з усіма учасниками, які подавали апеляційні заяви, з’ясовуючи причини їх рішень, після чого надавав дозвіл на розгляд. Члени журі, розглядаючи розв’язки завдань усіх робочих днів, разом із учасниками, визначали правоту сторін та істинність суджень.

У другій половині дня учасники мали зустріч із школярами м. Суми, а саме: комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17; комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка; комунальної установи Сумська гімназія №1, учні якої організували для гостей міста екскурсію на ПАТ «Сумський хлібокомбінат».

Для членів журі було організовано екскурсії до Сумського обласного краєзнавчого музею та Сумського художнього музею імені Н. Онацького.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new