Методичний порадник з фізики

вкл. .

golovna resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 28 лютого 2018 року на базі Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Недригайлівського району відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2018 році», який провела Карпуша В.М., методист Сумського ОІППО.

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2018 році.

На заході були присутні вчителі фізики Недригайлівського району, Недригайлівської селищної роди, Вільшанської та Коровинської сільських рад у загальній кількості 8 осіб.

Відкрила обласний семінар методист фізики Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла та надала рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики, способів допомоги учням у підготовці до ЗНО-2018.

Під керівництвом методиста учасники порадника виконали завдання сертифікаційних робіт з фізики зовнішнього незалежного оцінювання 2015-2017 років з тем «Механічні коливання та хвилі» та «Електромагнітні коливання».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new