Обласний науково-практичний семінар з математики

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 28 лютого 2018 року на базі кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ відбувся обласний науково-практичний семінар «Методи розв’язування завдань ЗНО з математики».

У заході взяли участь керівники методичних об’єднань, учителі математики закладів загальної середньої освіти Сумської області в кількості 115 осіб.

Методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Свєтлова Т.В. наголосила на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2018 році (презентація додається).

Захарченко Н.М., старший викладач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, проаналізувала виконання завдань з геометрії сертифікаційних робіт з математики 2016, 2017 років, наголосила на специфіці розв’язування геометричних задач зовнішнього незалежного оцінювання з математики (презентація додається), продемонструвала основні методи (аналітичні та геометричні) розв’язування задач з геометрії .

Одарченко Н.І., доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат педагогічних наук, доцент, акцентувала увагу на методах розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами.

Ячменьов В.О., доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент, проаналізував методи розв’язування комбінаторних задач.

Шуда І.О., завідувачка кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, доктор фізико-математичних наук, доцент, акцентувала увагу присутніх на можливостях співпраці з учителями математики закладів загальної середньої освіти Сумської області.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації щодо методів розв’язування завдань ЗНО з математики, навчально-методичні та інформаційні матеріали.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new