Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Готуємося до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури

вкл. .

на сайт resВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2018 рік, 27 лютого відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання» на базі Баницького навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Глухівської районної ради, за модераторства Шерстюк Л.М., методиста української мови та літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2018 році.

На заході були присутні: Смик С.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти Глухівської райдержадміністрації; учителі української мови та літератури Глухівського району, Березівської та Шалигинської об’єднаних територіальних громад у загальній кількості 17 осіб.

Смик С.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти Глухівської райдержадміністрації, дала ґрунтовний аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в Глухівському районі та об’єднаних територіальних громадах.

Методист української мови та літератури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шерстюк Л.М. ознайомила присутніх з організаційно-методичними аспектами проведення зовнішнього незалежного оцінювання; надала методичні рекомендації щодо підготовки учнів до якісного складання ЗНО; продемонструвала можливості використання електронних освітніх ресурсів.

Учителі поділилися власною методикою роботи з тестовими завданнями.

Картава А.Д., учитель української мови та літератури Дунаєцького НВК, ознайомила присутніх із власним досвідом запровадження тестових завдань різних форм. Наголосила, що тест є не лише інструментом вимірювання рівня навчальних компетентностей, але й дає змогу оптимально управляти навчальним процесом. Представила свої напрацювання (цитатний матеріал та приклади з художньої літератури) до написання власного висловлення.

Авраменко Л.О., учитель української мови та літератури Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, висвітлила питання використання елементів ейдетики, інформаційно-комунікаційних, ігрових, інтерактивних технологій у навчальному процесі та можливостей їх застосування під час підготовки до ЗНО.

Підбиття підсумків роботи методичного порадника відбулося у формі «круглого стола», де кожен із учителів поділився враженнями від заходу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new