Методичний порадник для вчителів хімії

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 21 лютого 2018 року на базі Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради відбувся методичний порадник з теми «ЗНО з хімії як складова національної системи моніторингу якості вивчення предмета в закладах загальної середньої освіти: аналіз та перспективи».

Відкрила захід Метейко А.В., методист з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, яка ознайомила вчителів хімії Конотопського району з інформаційно-методичним забезпеченням підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з предмету.

Під час практичної частини порадника були розглянуті методичні підходи до організації роботи учнів у напрямі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії та під керівництвом методиста опрацьовано тренувальні вправи з виконання тестових завдань та розв’язку розрахункових задач, які входять до сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання різних років.

За підсумками роботи методичного порадника було надано методичні рекомендації методисту хімії методичного кабінету відділу освіти Конотопського району та учителям хімії.

На заході були присутні Савченко І.В., завідуюча районним методичним кабінетом, Андрєєва О.Б., методист районного методичного кабінету, яка опікується викладанням хімії та 23 учителя хімії Конотопського району.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new