Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ ОТГ – робота триває

вкл. .

golovna resЧерговий семінар-практикум органів управління освітою об’єднаних територіальних громад відбувся на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 27 лютого 2018 року. Питання, що розглядались учасниками – навчання учнів в об’єднаних територіальних громадах, підготовка до зовнішнього незалежного, робота з обдарованими учнями, тощо.

Відкриваючи семінар Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, означила вектори роботи, а саме: навчити, розвинути конкурентного випускника та втримати його на теренах Сумщини. Вікторія Павлівна наголосила на тому, що Державний стандарт початкової освіти остаточно прийнятий, вчителі мають чіткий алгоритм подальшої роботи, а завдання влади і адміністративного корпусу – організувати безперервний процес реформи.

Модератором семінару виступив Сергій Грицай, проректор з наукової роботи Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Питанням організації роботи з обдарованими учнями в закладах освіти об’єднаних територіальних громад були присвячені доповіді Світлани Бирченко (в.о. начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації) та Олександри Каленик (методист по роботі з обдарованою учнівською молоддю навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти).

Про підготовку випускників опорних закладів освіти до ЗНО – 2018 доповідали Світлана Бирченко та Олена Остапенко (завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання).

У розгляді актуальних проблем впровадження інклюзивної освіти взяли участь Юрій Харламов (начальник відділу інклюзивної, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації) та Любов Прядко (доцент кафедри професійної освіти та менеджменту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, к. пед.н., доцент).

Не новим, проте досить актуальним є питання тлумачення нормативно-правових актів, над яким працювали Вікторія Перлик (старший викладач кафедри професійної освіти та менеджменту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти), а також Алла Вознюк (завідуюча кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, к.псих.н., доцент).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new