Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2018 році

вкл. .

MetodSOIPPOВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 23 лютого 2018 року на базі Сумського ОІППО відбувся методичний порадник (вебінар) «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2018 році».

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2018 році.

На заході були присутні 4 учителя фізики Середино-Будського району та методист районного методичного кабінету в загальній кількості 5 осіб.

Відкрила вебінар методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла про загальні характеристики сертифікаційної роботи з фізики зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, ознайомила з типами завдань сертифікаційної роботи з фізики та надала рекомендації щодо діяльність учителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2018 році.

Інформативним для вчителів також була можливість ознайомитися з використанням ситуативних задач у навчальному процесі з фізики та організацією навчальних проектів.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new