Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до олімпіад та ЗНО з фізики

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 14 лютого 2018 року на базі Роменської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики»

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2018 році.

На заході були присутні завідуюча міським методичним кабінетом та вчителі фізики м. Ромни в загальній кількості 10 осіб.

Відкрила обласний семінар методист фізики Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла та надала рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики в 2018 році. Під керівництвом методиста учасники порадника виконали завдання сертифікаційної роботи з фізики ЗНО-2017, оцінили завдання на можливість їх виконання учнем, який навчається за програмою фізики рівня стандарту, та обговорили способи допомоги учням у підготовці до ЗНО-2018.

detalnishe

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new