Методичний порадник «Контрольно-аналітична діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 24 січня на базі методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Недригайлівського району для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Недригайлівської селищної ради та Недригайлівського району відбувся методичний порадник «Контрольно-аналітична діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи».

Захід відкрила й провела методист з управлінської діяльності Сумського ОІППО Іващенко І.І.

Мета методичного порадника – підвищити рівень обізнаності заступників директорів з навчально-виховної роботи про основні завдання, напрями, зміст контрольно-аналітичної діяльності в закладі освіти; сучасні підходи до створення ефективної системи внутрішкільного керівництва, правильне оформлення результатів контролю; можливості його оптимізації в закладі освіти.

У рамках методичного заходу теоретично висвітлено й обговорено актуальні питання щодо

  • основних завдань, напрямів, змісту контрольно-аналітичної діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи в закладі освіти;

  • здійснення контролю за виконанням нормативних, директивних документів, навчальних програм;

  • організації контролю за веденням шкільної документації;

  • здійснення контролю за якістю навчальних досягнень учнів, організацією освітнього процесу та рівнем досягнень учнів з предметів інваріатної та варіативної складових навчального плану;

  • порядку оформлення результатів внутрішкільного контролю;

  • оптимізації контрольно-аналітичної діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи.

Практично з учасниками методичного порадника опрацьовано пам’ятки з організації контролю за об’єктами освітньої, методичної, виховної роботи в закладі освіти; ведення шкільної документації.

У роботі методичного порадника брали участь 16 педагогів, із них:
12 заступників директорів з навчально-виховної роботи, 2 заступники директорів з виховної роботи, 2 завідувачі філій.

Методичний порадник відвідала Коваленко Т.М., завідувач методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Недригайлівського району.

Захід відбувся у формі діалогу. Кожен учасник мав змогу поставити запитання та отримати на них чіткі, змістовні відповіді від Іващенко І.І., методиста з управлінської діяльності Сумського ОІППО..

За підсумками роботи методичного порадника присутнім надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new