Методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з історії України»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 24.01.2018 методистом навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В. було проведено методичний порадник.

У методичному пораднику «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з історії України» узяли участь учителі історії закладів загальної середньої освіти Лебединського району у кількості 14 осіб.

Третьякова О.В. акцентувала увагу вчителів історії на методиці роботи з тестовими завданнями з історії України, способах формування хронологічних умінь учнів.

Досвідом роботи щодо використання завдань з історії України у формі ЗНО під час проведення уроків узагальнюючого повторення, при роботі з картографічним матеріалом та візуальними джерелами, поділилися вчителі Лебединського району (Кобець А.П., Хрін І.Г.).

По закінченню роботи вчителі отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ДПА/ЗНО з історії України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new