Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 17-р оприлюднюємо графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – математика

вкл. .

на головну res20-21 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики за завданнями, розробленими Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

В олімпіаді взяло участь 79 учнів, із них 18 учнів 7-х класів, 17 – 8-х, 21 – 9-х, 10 – 10-х, 13 учнів – 11-х класів.

Найчисельнішими були команди м. Суми (13 осіб), м. Шостка (10 осіб), м. Конотоп (9 осіб).

За результатами виконаних завдань олімпіади з математики визначено 37 переможців: 7 клас – 9 учнів, 8 клас – 8 учнів, 9 клас – 9 учнів, 10 клас – 5 учнів, 11 клас – 6 учнів.

Найкращі результати (100 % результативність) мають учасники команд Липоводолинського, Охтирського районів (1 учасник – 1 переможець) та Нижньосироватської сільської ради Сумського району (1 учасник – 1 переможець).

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти: м. Суми (13 учасників – 12 призових місць), м. Конотоп (9 учасників – 6 переможців), м. Шостка (10 учасників – 6 переможців), м. Охтирка (3 учасники – 2 переможці), Кролевецького району (4 учасники – 3 переможці), Тростянецького району (3 учасників – 2 переможці), м. Глухів (2 учасники – 1 переможець), м. Ромни (2 учасники – 1 переможець), м. Лебедин (2 учасники – 1 переможець).

Висока результативність участі у змаганні учнів Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка – 7 призових місць, Шосткинського навчально-виховного комплексу спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей – 6 призових місць, Конотопської гімназії – 4 призових місця, Сумської класичної гімназії – 4 призових місця.

Учні-переможці будуть запрошені до участі у відбірково-тренувальних зборах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new