Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до олімпіад та ЗНО з фізики

вкл. .

golovna resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 10 січня 2018 року на базі Верхньосироватської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради відбувся методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до олімпіад та ЗНО з фізики».

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2018 році .

На заході були присутні вчителі фізики Сумського району, Хотіньської, Бездрицької, Миколаївської, Нижньосироватської обєднаних територіальних громад та методист Сумського районного методичного кабінету в загальній кількості 27 осіб.

Відкрила обласний семінар методист фізики Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка надала рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики в 2018 році. Під керівництвом методиста учасники порадника виконали завдання сертифікаційної роботи з фізики ЗНО-2017, оцінили завдання на можливість їх виконання учнем, який навчається за програмою фізики рівня стандарту, та обговорили способи допомоги учням у підготовці до ЗНО-2018.

У ході «круглого столу» учасники порадника обговорити організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізики.

foto res

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new