Моніторингові дослідження 2017 року. Завдання на 2018 рік

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 20 грудня 2017 року на базі Сумського ОІППО відбувся організаційно-методичний вебінар-нарада «Підсумки проведених моніторингових досліджень за 2017 рік. Завдання на 2018 рік».

Мета заходу: розгляд проведених моніторингових досліджень в області у 2016-2017 навчальному році, завдання на 2018 рік.

Завдання вебінар-наради: поглиблення знань учасників наради з питань технології проведення моніторингових досліджень; висвітлення перспективних напрямів моніторингової діяльності відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання на 2018 рік.

Відкрила вебінар-нараду Остапенко О.І., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Сумського ОІППО презентацією інформаційно-аналітичного звіту про проведення моніторингових досліджень, у яких взяли участь заклади загальної середньої освіти області, зупинившись на перспективних напрямах діяльності відділу.

У ключі компетентнісного підходу в організації освітнього процесу у закладах освіти звітували методисти навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Сумського ОІППО Браткова Г.М. за темою «Навчально-пізнавальна компетентність як універсальна й ключова компетентність шкільної освіти» та Борисенко О.Ф. «Компетентнісний підхід до викладання географії».

Про проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного забезпечення закладів загальної середньої освіти прозвітувала методист відділу Жила О.М.

За підсумками наради відповідальним за організацію та проведення моніторингових досліджень були надані методичні рекомендації.

Повторно вебінар-нараду можна переглянути за посиланням http://www.youtube.com/watch?v=FecNHk7xs3I.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new