Вітаємо!

вкл. .

logoВітаємо переможців обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

 

 

 

 

 

Відповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

11 клас

1.

Мацькович Софія Петрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

2.

Шеденко Зореслава Олексіївна

Берестівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради

Учитель – Шеденко Ніна Володимирівна

3.

Сергієнко Яна Вікторівна

Старосільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

10 клас

1.

Бугера Катерина Богданівна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми

Учитель – Слабко Тетяна Анатоліївна

2.

Іванченко Анастасія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

3.

Заїка Лілія

Юріївна

Кролевецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради

Учитель – Марченко Світлана Анатоліївна

9 клас

1.

Ісаєва Олена Миколаївна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

2.

Калантаєнко Наталія Юріївна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Хижняк Інна Михайлівна

3.

Міняйло Ксенія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Литвиненко Ольга Іванівна

8 клас

1.

Рижкова Анастасія Андріївна

Сумська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради

Учитель – Коленченко Олена Олександрівна

2.

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

3.

Ляшенко Діана Олександрівна

Кролевецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради

Учитель – Дорога Ірина Миколаївна

7 клас

1.

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 21 м. Суми

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

2.

Шапаренко Поліна Юріївна

Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району

Учитель – Коваленко Лариса Іванівна

3.

Івлєва Крістіна Миколаївна

Кролевецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради

Учитель – Дорога Ірина Миколаївна

6 клас

1.

Хоменко Сніжана Олегівна

Тростянецька спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької районної ради

Учителі: Хоменко Людмила Олександрівна, Лампак Лариса Іванівна

2.

Нікітенко Катерина Віталіївна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

Учитель – Дачко Юлія Миколаївна

3.

Ілющенко Ольга Анатоліївна

Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради

Учитель – Троян Людмила Василівна

5 клас

1.

Демченко Софія Тарасівна

Сумська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Мальонкіна Ірина Олексіївна

2.

Нікольська Маріанна Олегівна

Глухівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради

Учитель – Чала Наталія Іванівна

3.

Демченко Яна Віталіївна

Кролевецька спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради

Учитель – Велесь Інна Миколаївна

Висловлюємо вдячність учителям-наставникам юних письменників! Бажаємо учасникам упевненої перемоги на ІV етапі конкурсу!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new