Методичний порадник «ЗНО 2018 з іноземних мов» у м. Конотоп

вкл. .

01За результатами наради при директорові Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробовій В.П. та з метою якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, 29.11.2017 р. на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Конотопської міської ради Сумської області методистом з іноземних мов Єременко І.В. було проведено методичний порадник «ЗНО 2018 з іноземних мов: специфіка роботи з тестовими завданнями з «Читання», «Письма», «Використання мови», «Розуміння мови на слух», у якому взяло участь 65 учителів іноземних мов області.

Беспала О.В., начальник відділу освіти Конотопської міської ради, звернулась зі вступним словом до учасників методичного порадника.

Єременко І.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, акцентувала увагу на важливості ґрунтовного вивчення іноземних мов випускниками закладів загальної середньої освіти.

Учасники методичного порадника від методиста отримали інформацію про інновації проведення ЗНО 2018 з іноземних мов, проаналізували тестові вправи ЗНО 2017, виконали демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з англійської мови в частині «Розуміння мови на слух», обговорили проблемні питання ЗНО 2018 та шляхи їх вирішення.

За результатами роботи учасникам семінару було надано методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями частини «Читання», «Письма», «Використання мови» та «Розуміння мови на слух».

02

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new