Методичний порадник «ЗНО 2018 з іноземних мов: специфіка роботи з тестовими завданнями з «Читання», «Письма», «Використання мови», «Розуміння мови на слух» на базі ОТГ

вкл. .

04 resЗа результатами наради при директорові Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробової В.П. та з метою якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, 24.11.2017 р. на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради, методистом з іноземних мов Клюніною Н.В., було проведено методичний порадник «ЗНО 2018 з іноземних мов: специфіка роботи з тестовими завданнями з «Читання», «Письма», «Використання мови», «Розуміння мови на слух», у якому взяло участь 92 педагога області.

Сердюк Н.В., начальник відділу освіти, сімї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради звернулась з вступним словом до учасників методичного порадника.

Клюніна Н.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, акцентувала увагу на важливості ґрунтовного вивчення іноземних мов випускниками навчальних закладів.

Присутні були ознайомлені з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та он-лайн ресурсів для підготовки учнів до ЗНО 2018 з іноземних мов.

Учасникам методичного заходу методистом надано інформацію про інновації проведення ЗНО 2018 з іноземних мов. Проаналізовано тестові вправи ЗНО 2017, одержано методичні рекомендаціїщодо роботи з тестовими завданнями частини «Читання», «Використання мови», «Письма» та «Розуміння мови на слух».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new