Методичний порадник «ЗНО 2018 з іноземних мов: специфіка роботи з тестовими завданнями з «Читання», «Письма», «Використання мови», «Розуміння мови на слух»

вкл. .

01 resЗа результатами наради при директорові Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробової В.П. та з метою якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, 23.11.2017 р. на базі Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради, методистом з іноземних мов Клюніною Н.В., було проведено методичний порадник «ЗНО 2018 з іноземних мов: специфіка роботи з тестовими завданнями з «Читання», «Письма», «Використання мови», «Розуміння мови на слух», у якому взяло участь 45 педагогів області.

Назарова О. І., завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Сумської райдержадміністрації, звернулась з вступним словом до учасників методичного порадника, наголосивши на важливості систематичної ретельної підготовки учнів до результативного проходження ними ЗНО з іноземної мови.

Клюніна Н.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, акцентувала увагу на важливості ґрунтовного вивчення іноземних мов випускниками закладів освіти.

Учасникам методичного заходу, методистом Клюніною Н.В., надано інформацію про інновації проведення ЗНО 2018 з іноземних мов, методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями частини «Читання», «Використання мови», «Письма» та «Розуміння мови на слух», проаналізовано тестові вправи ЗНО 2017.

Присутні ознайомились з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та он-лайн ресурсів для підготовки учнів до ЗНО 2018 з іноземних мов. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new