Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

вкл. .

київ1 resСучасна державна політика України у сфері протидії торгівлі людьми орієнтована на активізацію профілактичної роботи, а саме захист прав людини шляхом розвитку її правосвідомості, формування в підростаючого покоління вмінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку цього явища. Саме тому розроблення для навчальних закладів варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» є відповіддю на нагальні потреби держави щодо запобігання і подолання торгівлі людьми як деструкції в розвитку суспільства.

Українським фондом «Благополуччя дітей» 22-24 листопада 2017 року в м. Київ проведено тренінг для працівників Інститутів післядипломної педагогічної освіти з метою реалізації програми в навчальних закладах «Методика впровадження програми виховних заходів з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». У заході взяла участь методист навчально-методичного центру психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти А.Б.Растроста.

Основними орієнтирами цієї програми є: сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості; розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різноманітних, у тому числі складних життєвих ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції особистості.

Програму схвалено Міністерством освіти і науки України та рекомендовано до використання в навчальних закладах у позаурочній роботі як педагогам, так і спеціалістам психологічної служби.  

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new