Обласний круглий стіл «Упровадження медіаосвіти у педагогічну практику»

вкл. .

P71124 123819 res24 листопада 2017 року у конференційній залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний круглий стіл «Упровадження медіаосвіти у педагогічну практику».

У роботі заходу взяли участь представники закладів-учасників Всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».

Під час круглого столу проаналізовано наявний досвід з питань створення психолого-педагогічного середовища для формування медіаграмотності та медіакультури особистості в сучасному освітньому просторі, розглянуто інноваційні та передові розробки і напрацювання з проблем медіаграмотності учнів в умовах шкільної системи наскрізної медіаосвіти.

Круглий стіл відкрив проректор з наукової роботи Грицай Сергій Михайлович, який звернув увагу на актуальні питання стандартизації наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти.

Під час заходу з доповідями виступили Петрова Лариса Григорівна, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри освітніх та інформаційних технологій КЗ СОІППО; Наконечна Людмила Миколаївна, викладач кафедри освітніх та інформаційних технологій КЗ СОІППО; Лобода Вікторія Володимирівна викладач кафедри дошкільної та шкільної освіти КЗ СОІППО.

Робота завершилась активним обговоренням питань в рамках тематики круглого столу.

Учасники заходу відпрацювали алгоритм упровадження Всеукраїнського експерименту у Сумській області.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new