Експрес-курси «Хмарні сервіси в професійній діяльності педагога»

вкл. .

golovna resЗ 23.10. по 27.10.2017 на базі Конотопської ЗОШ №2 проходили експрес-курси «Хмарні сервіси в професійній діяльності педагога» для вчителів-предметників даної школи. В рамках даних курсів учителі мали змогу вдосконалити навички ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій, за допомогою використання сучасних засобів навчання: хмарних технологій. 

Заняття, що проходили у формі тренінгу, вели викладачі кафедри освітніх та інформаційних технологій: Антонченко М.О. та Ніколаєнко М.С.

Учасникам експрес-курсів були висвітлені питання створення різноманітних освітніх ресурсів, як власних так і використовуючи он-лайн ресурси мережі Інтернет. Слухачами були отримані навички роботи в хмарах Office 365 та Google, практичні навички основ роботи в on-line, проаналізовані можливості хмар та їх, відмінності, особливості роботи. Розглянуто використання хмарних технологій в педагогічній діяльності вчителя, створенні різних проектів, тощо.

Викладачі експрес-курсів дали відповіді на велику кількість запитань учасників курсів із використання комп’ютера та програмного забезпечення.

Слухачі курсів відзначають змістовність і доступність викладеного матеріалу, надали позитивний відгук про даний вид експрес-курсів і рекомендують їх пройти всім вчителям.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new