Обласна франко-лінгвістична школа вчителів французької мови

вкл. .

golovna resВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2017 рік, 25 жовтня на базі Сумської класичної гімназії Сумської міської ради методистом з іноземних мов СОІППО Єременко І.В. було проведено обласну франко-лінгвістичну школу, в якій взяли участь 11 учителів французької мови.

Мета заходу – ознайомлення вчителів області з особливостями використання сучасних засобів масової інформації в навчально-виховному процесі.

Єременко І.В. виступила з доповіддю про особливості використання сучасних засобів масової інформації у роботі учителя французької мови.

Питання про складові професійної діяльності учителя іноземної мови в контексті концепції Нової української школи розкрила Клюніна Н.В., методист з іноземних мов СОІППО.

Резнікова О.А., учитель французької мови Сумської Класичної гімназії Сумської міської ради, ознайомила присутніх із використанням засобів масової інформації у роботі з обдарованими дітьми на уроках французької мови та провела майстер-клас «Життя у місті та селі. За чи проти».

Учасники обласної франко-лінгвістичної школи узяли участь у круглому столі «Використання сучасних засобів масової інформації для розвитку творчого потенціалу учнів, які вивчають французьку мову».

За результатами роботи обласної франко-лінгвістичної школи учителям надано методичні рекомендації.  

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new