Національний «круглий стіл» «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення»

вкл. .

на головну res18 жовтня 2017 року Міністерством освіти і науки України, спільно з Громадською організацією «Ла Страда-Україна», у рамках проекту «Національна дитяча «гаряча лінія», за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), проведено Національний круглий стіл «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення», у роботі якого взяла участь Марухина І.В., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відкриваючи засідання, Кононенко Ю.Г., директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, зазначив, що «в умовах реформування освіти досить важливо не втратити дитину», а тому роль спеціалістів психологічної служби системи освіти у збереженні психічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу є вирішальною.

Левченко К.Б., Президент Громадської організації «Ла Страда-Україна»; Філіпішина О.А., представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, зауважили, що проблема профілактики суїцидальної поведінки дітей та підлітків залишається актуальною. За останні три роки втричі збільшилася кількість звернень з приводу насильства в школі, що може спонукати дітей до вступу у віртуальні «групи смерті». Зважаючи на це, досить важливо, щоби у кожному закладі освіти було розміщено номери телефону Національної дитячої «гарячої лінії» (0 800 500 225 або 116111).

Панок В.Г., директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України, наголосив, що основною причиною вступу дітей до віртуальних «груп смерті» є порушення соціальних зв’язків у їх найближчому оточенні.

Алексєєнко Т.Ф., завідувач лабораторії соціальної педагогіки Інституту проблем виховання НАПН України, зупинилася на соціальних потребах дітей групи ризику, зокрема, потребі бути в команді, мати спільні інтереси, поширення моди на екстрим та епатажність та інших, що обумовлюють деструктивну поведінку неповнолітніх.

У роботі Національного «круглого столу» також узяли участь представники Національної поліції України.

По закінченню засідання учасникам було презентовано посібник «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення», ознайомитися з яким можна на сайті Громадської організацієї «Ла Страда-Україна».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new